Przedsiębiorstwo Budowlane Górski

Ponad 30 lat obecności na pomorskim rynku, dziesiątki zrealizowanych inwestycji i wiele nowych planowanych przedsięwzięć.
Przedsiębiorstwo Budowlane Górski to dziś jedna z wiodących firm deweloperskich w Trójmieście, która nie boi się wyzwań i stale stara się sprostać oczekiwaniom klientów. Spółkę, ze stu procentowym kapitałem polskim reprezentują jej założyciele i obecni członkowie Zarządu: Bogdan Górski – Prezes i Iwona Górska – Wiceprezes.

Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa owocuje dziś bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertą dla klientów. Wśród realizacji dewelopera znaleźć można eleganckie inwestycje w prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta, doskonale nadające się m.in. jako lokata kapitału, a także dogodnie zlokalizowane osiedla szczególnie upodobane przez rodziny z dziećmi.

Realizacje PB Górski to jednak nie tylko oferta mieszkań. Deweloper nie boi się wyzwań i w ostatnim czasie postawił także na inwestycje handlowo-usługowe. Powstająca Galeria Metropolia, to unikalny projekt centrum handlowego zintegrowanego z dworcem kolejowym Gdańsk Wrzeszcz, gdzie do dyspozycji oddane zostaną różnorodne sklepy znanych marek, największy kompleks kinowy w okolicy, a także hotel i powierzchnie biurowe.

Rozmach i różnorodność inwestycji prowadzonych przez PB Górski pokazuje odwagę i konsekwencję w wieloletnim działaniu przedsiębiorstwa. Najmłodszym z przedsięwzięć należących do grupy kapitałowej Przedsiębiorstwa Budowlanego Górski, jest spółka Górski Energia, której głównym obszarem działalności jest fotowoltaika. Spółka oferuje swoim klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Założycielem spółki PB Górski, ze stuprocentowym polskim kapitałem, jest Bogdan Górski, który dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy w przeciągu 30 lat stworzył prężną firmę budowlaną i developerską. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług, a także zadowolenia klientów są liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane na przestrzeni lat. To właśnie one dają powód do dumy dla Zarządu i przekonują, że obrana droga rozwoju jest słuszna i tylko wysoka jakość oraz solidność wykonywanych usług mogą być gwarancją sukcesu.