Browar Gdański, to prestiżowa inwestycja realizowana na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. Eleganckie i wyjątkowe miejsce, które na zawsze zmieni oblicze całej dzielnicy i nada jej zupełnie nowy, niepowtarzalny klimat. W sąsiedztwie odrestaurowanych zabytków, zostały wkomponowane nowoczesne zespoły apartamentowe, które w idealny sposób korespondują z historycznym charakterem Dolnego Wrzeszcza.

Browar Gdański to przedsięwzięcie unikatowe na skalę ogólnopolską, łączące historię z nowoczesnością. Osiedle tworzą budynki mieszkalne, wykończone w wysokim standardzie, w których można znaleźć zarówno kameralne kawalerki, zróżnicowane apartamenty, jak i ekskluzywne lofty. W zabudowie osiedla powstaje także kompleks budynków usługowo - handlowych oraz powierzchnie biurowe, które dzięki harmonijnemu połączeniu zabytkowej zabudowy z nowoczesną architekturą, stworzą miejsce o szczególnym charakterze. Na jego terenie dla mieszkańców zostaną udostępnione również obiekty kulturalno - rozrywkowe, rekreacyjne oraz wyjątkowa atrakcja tego miejsca – mini browar. 

Browar Gdański to niewątpliwie nowa tkanka miasta i dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Doskonale skomunikowane, położone w bliskim sąsiedztwie głównego szlaku komunikacyjnego Gdańsk - Gdynia, a także w bezpośredniej bliskości dworca Gdańsk Wrzeszcz. Na osiedlu pośród brukowanych uliczek znajdzie się klimatyczne oświetlenie, oryginalne elementy małej architektury i idealnie wkomponowana w przestrzeń zieleń. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również dwa reprezentacyjne dziedzińce połączone pasażem, które staną się miejscem spotkań i odpoczynku. Natomiast liczne kawiarnie i restauracje dadzą chwilę wytchnienia podczas spotkań towarzyskich, czy biznesowych lunch'ów.

Browar Gdański to osiedle idealne dla osób chcących zamieszkać w centrum miasta i korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw. Miejsce doskonałe zarówno dla miłośników Gdańska, jak i dla osób, które myślą o inwestycyjnym zakupie mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji.