Kilkaset osób zainteresowanych inwestycją we Wrzeszczu zgromadził Dzień Otwarty osiedla Browar Gdański. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji, jednak niekwestionowanym faworytem okazała się możliwość zwiedzenia historycznych piwnic. Kolejna okazja do bliższego poznania osiedla Browar Gdański wiosną 2015 roku!

Pierwsi goście pojawili się już przed godziną 10.00 i niecierpliwie wyczekiwali na spacer po zabytkowych piwnicach. To pierwsza tego typu inicjatywa, dzięki której mieszkańcy mogli zobaczyć to, co na co dzień niedostępne. Dla odwiedzających udostępnione były piwnice pod budynkiem Wilii Dyrektora oraz sąsiadujące z nimi klepiskowe piwnice wodne. Każda wycieczka prowadzona była przez przewodnika, który opowiadał o historii i ciekawostkach z życia Browaru.

Ponadto odwiedzający Dzień Otwarty mogli zapoznać się z koncepcją zagospodarowania przestrzeni osiedla, mieli możliwość zobaczenia mieszkania pokazowego i przy okazji skorzystania z porady specjalistów z dziedziny finansów i aranżacji wnętrz. Dla wszystkich gości czekała również pamiątkowa pocztówka ze stemplem Browar Gdański.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej.